Aydınlı Evden Eve Nakliyat

Zamanın daha değerli ve taşımanın da çok zaman alan bir işlem olmasından dolayı artık evden eve taşıma şirketlerine olan talepler de artmaya başlamıştır. Aydınlı evden eve nakliyat firmaları arasında uzun zamandır faaliyette olan firmalardan bir tanesi olarak dikkat çekiyoruz.

Evden eve taşıma ihtiyaçlarınızın tamamını mümkün olan en iyi şekilde yerine getirmek adına uzman ve alanında tecrübesi olan elemanlarımız aracılığıyla yapıyoruz. Uzman ve kaliteli işçilik ile birlikte uygun rakamların da söz konusu olmasını sağlamak adına çabalanıyor. Zamanınızı ev taşıma ve yerleşme ile geçirmek yerine firmamızdan destek alarak yorgunluğunu ve stresini ortadan kaldırabilirsiniz.

aydınlı evden eve nakliyat

Hangi Hizmetleri Veriyoruz?

Firma olarak taşıma konusunda tüm hizmetlerin verilmesini sağlamak adına çabalıyoruz.

Bu hizmetler arasında:

  • Evden eve taşıma,
  • Parça taşıma,
  • Ofis taşıma,
  • Asansörlü taşıma bulunuyor.

Bu hizmetlerinden hangisini talep ederseniz uygun rakamlar ve garantili bir şekilde işleme alarak yerine getirmek için çabalıyoruz. Firmamızın garantili bir şekilde taşıma yaptığını unutmamalısınız.

Nasıl Taşıma Yapıyoruz?

Firmamızla iletişime geçtikten sonra size uygun olan zamanda hemen randevu ayarlıyoruz. Adınıza düzenlenen randevuya uygun olarak ekibimiz hemen yerinde değerlendirme yapıyor. Ekibimizin yaptığı değerlendirmeye eşyalarınız, kırılma durumu olanların ağırlığı, asansör kullanımı gerekip gerekmediği gibi detaylar dahil oluyor. Ek olarak aynı zamanda mesafe değerlendirmesi de hesaplamaya dahil ediliyor. Yapılan hesaplar sonucunda size en uygun olan rakamın ortaya çıkması için uğraşıyoruz. Sigortalı ve işlemlerin sonucunda herhangi bir sorun çıkmayacağını garanti ederek çalışmalarımızı yapıyoruz

Taşımanın Aşamaları Nelerdir?

Taşıma işlemi için eğitimli ve kullanılacak malzemeleri tanıyan ekiplerimiz ile birlikte hemen adrese geliyoruz. Yapılan paketleme sonrasında ise gerekli olduğunda asansör kullanarak taşımanın yapılacağı diğer adrese doğru yola çıkılıyor. Bu süre içerisinde sürekli adımlar hakkında bilgilendirme yapılması da sağlanıyor. Bilgi ve güven firmamız için en önemli olan durumların başında geliyor. Sonrasında taşıma tamamlanıyor ve yerleştirmeler de bitince anahtarınızı teslim ediyoruz. Firmamızla çalışmanın ne kadar kolay ve memnun edici olduğunu da anlamanız sağlanıyor. Uzun süreli tecrübeye dayanan bu durumların tamamında sunmuş olduğumuz hizmetin kalitesinden dolayı eşyalarınız güven içinde taşınıyor.

Nasıl İletişime Geçilir?

Aydınlı Evden Eve Nakliyat Firması olarak her zaman iletişime ayrı bir önem veriyoruz. Bundan dolayı firmamızı arayan veya destek isteyen tüm müşterilerimize kısa süre içinde dönmek adına hemen harekete geçiyoruz. Ayrıca bilgi veren ve işlemlerin akışını düzenleyen elemanlarımız da bulunuyor. Telefon numarası veya diğer iletişim yollarından herhangi birisi ile firmamıza ulaşmanız yeterlidir. Size de uygun olan zamanda hemen randevunuzu oluşturuyoruz. Keşif ve değerlendirme kapsamından sonra yapılan uzman görüşü dahilinde fiyat vererek size taşıma için gün ve saat oluşturuyoruz. Bu sayede kolaylıkla işlemleriniz yerine getiriliyor. Bunun için sadece aramalı ve randevu oluşturmalısınız.

Bize Ulaşın