tuzla nakliyat

Tuzla Nakliyat;İstanbul’da uzun yıllardır taşımacılık sektöründe olan hizmetlerine aralıksız devam ederken siz değerli müşterilerimizin  memnuniyetini her daim göz önünde bulunduran saygı,ahlak,ve disiplinden taviz vermeyen  siz değerli müşterilerimiz sayesinde kalitesinden söz ettirmiştir.Evden eve nakliyat, ofis taşıma, asansörlü evden eve nakliyat, piyano taşımacılığı,kasa taşımacılığı gibi aynı zamanda eşya depolama hizmeti sunan firmamız, her geçen gün kendini geliştirmekte ve ilkelerinden ödün vermeden  yoluna devam etmekte olan bir firmadır.Nakliye hizmeti çoğu zaman her insan almaktadır.Bu nakliye sektöründe nakliye fiyatları çoğu zaman herkes’de farklılık göstermektedir.ve bu durum sizin kafanızı karıştırmaktadır.Bu karışıklığa kalmamak için aradığınız nakliye firmalarına taşınma sırasında nakliye sigortası yapıyor musunuz?  diye sorunuz lakin yapıyorlarsa anlaşırsanız taşınmadan önce taşınma sigortasının fotoğrafını size atmasını isteyiniz.Tuzla evden eve nakliyat olarak biz size taşınmadan önce evinize gelip eşyalarınıza baktık’dan sonra eşyanızın fiyatına göre nakliye sigortası yapmaktayız.Bize en çok öne çıkaran durum ise budur.Çünkü bunu genelde hiç bir firma müşterileri kandırarak yapmaktadır.

Evden Eve Nakliyat’da Asansörlü Taşıma Neden Bu Kadar Önemli ?

Günümüzde’de bilinen en moda eşya  taşıma biçimi olan tuzla nakliyat;İlk önce Japonya’da ve ardından Çin’de ortaya çıkan bu mekanizma yaşadığımı bu yüzyılda insanların hayatını kolaylaştırmaktadır.Türkiye’de ise asansör denen bu mekanizmayı biz getirmiş bulunmaktayız.Bu asansörlü mekanizma geldik’den sonra bizim bile her şeyimizi kolaylaştırmaktadır.Artık günümüzde müşterilerimiz taşınma anlaşması yapmadan önce asansörünüz var mı? diye sormaktadır.Çünkü asansör eşya taşınmada binadan taşınmıyor.Binanın dışından kurularak balkona bomb dediğimiz mekanik yaslanarak kapağı balkona açılıyor ve balkondan eşya yüklenmektedir.Bu mekanizma sayesinde eşyalarınız %100 güvence ve içiniz rahat bir şekilde taşınmaktadır.

Nakliye Kamyonun’da Taşımaya Uygun Olmayan Malzemeler Nelerdir ?

Tuzla Evden Eve Nakliyat olarak bizimde en büyük dert yandığımız konulardan biri de taşınırken nakliye kamyonuna uygun olmayan malzemelerin taşınması;bunlardan ilki buzdolabınızda gıdalardır.Çünkü bunlar araca  girdikden sonra aracın içi sıcak olduğu için bozuluyor suyu akıyor ve buda eşyaya zarar vermektedir.Diğeri ise tüp;nakliye kamyonuna asla tüp koymayınız.Tüp boş veya dolu olasa bu farketmiyor.Tüp kamyona girdikden sonra eşyaların arasında sıkıştıkdan sonra sıcak olan kamyonda gaz patlaması yapabilir.Lütfen dikkatli olunuz.

Eşya taşınırken çiçekler nasıl paketlenir? Nasıl yüklenir ?

Ev eşyası taşınma sırasında en önemli hususlardan biride siz değerli müşterilerimizin değer verdiği o eşsiz çiçeklerdir.Çicekleriniz bizim kendi çiceklerimizmiş gibi taşımaktayız.Ama müşterilerimizin hep aynı şikayet’den dert yanmaktadırlar.Daha önce taşıdığım firma çiceklerimi almadı çiceklerimi kırdı çiceklerime değer vermedi gibi tabirler duymaktayız.Ama biz tuzla evden eve nakliyat olarak çiceklerinizi önce streç filme sarıyoruz ama sararken dikkatli ve özenle sarıyoruz öyle sarıyoruz ki hava alma yolu açık olacak şekikde sarıyoruz.Daha sonra taşırjen 2 kişi tutarak kamyonun kenarına bırakıyoruz.Kamyonun sağ sol yapıp çiceğin düşmemesi için de çiceğin saksısından çiceğinizi bağlıyoruz.

Taşınma Sırasında Ne Yapmalıyım?

Taşınma sırasında eşya yükledik’den sonra yüklediğimiz eve bakarak evde araca yüklemek istediğiniz,veya unuttuğunuz şey var mı?diye bakarak yola hareket etmememizdir.Daha sonra diğer eve geldiğimizde taşıyıcı çocuklara hangi eşya nereyse dolap nereye kurulucaksa çocuklara söylemeniz yeterlidir.Taşınma bitmeye yakın beyaz eşyanız takılır.Dolabınız bitmeye hazır olur sizde o arada eşyalarınızı mutfak kırılacaklarınızı yerleştirmenizdir.İş bittikden sonra tüm odalara tek tek bakıp yapmak istediğimiz bişey varsa yapmamızdır.Şimdiden bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Tuzla Nakliyat

İstanbul’un en çok sevilen ilçelerinden bir tanesi olan Tuzla’da her gün birçok kişi nakliyat hizmetlerine ihtiyaç duymaktadır. Nakliyat denildiğinde akla ilk olarak evlerini taşıyacak olan insanlar gelir. Nakliyat firmalarının hizmetlerinin büyük bir kısmı yeni bir adrese taşınacak olan kişilere sunulmaktadır. Oysa Tuzla nakliyat firması yalnızca evden eve nakliyat gerçekleştiren bir firma değildir. İşyerlerinin taşınması işleminde de başarılı bir şekilde görev alabilir.

Evlerden sonra en çok tercih edilen hizmet ofis taşıma hizmetidir. Kendilerine ait bir ofisleri olan firmalar birçok farklı sebepten dolayı yeni adreslerine geçiş yapabilirler. Bu durumda hemen nakliyat firması ile iletişime geçilir ve işlemler en kısa sürede tamamlanır. Benzer bir şekilde fabrika taşınması dahi yapılmaktadır.

Ofis Taşıma Hizmetleri

Evlerin farklı bir adrese taşınması ile ofislerin taşınması işleminde ortak noktalar olsa da ciddi farklar yer alabilir. Genel olarak evlerde daha fazla eşya yer almaktadır. Ancak ofislerde yer alan eşyalar çok büyük olabilmesinin yanında değer olarak da üst seviyede olmaktadır. Bu sebeple de herhangi bir Tuzla nakliyat firması ofis taşıma işlemlerinin altından kalkamaz.

Ofislerde yer alan makineler varsa bu durum nakliyat işlemini tamamen farklı bir boyuta taşımaktadır. Taşınan malzemelerin değeri çok yüksek seviyelere çıkar ve bu malzemeler için yapılan sigortalar daha değerli bir hale gelir. Profesyonel bir ekiple çalışan nakliyat firmaları için bunlar problem değildir ve ofisler başarılı bir şekilde taşınabilir.

Randevu Sistemi İle Nakliyat Hizmeti

Tuzla ilçesinde gerçekleştirilen nakliyat işlemlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşebilmesi için öncesinden rezervasyonların tamamlanması gerekmektedir. Aksi halde ev ya da ofisler için arayan kişilerin en kaliteli hizmeti alması zor olabilmektedir.

Taşınacakları gün ve saat belli olan kişiler hemen Tuzla nakliyat hizmeti sunan firma ile iletişime geçebilirler. Firmadaki yetkili kişiler, taşınması gereken eşyalar hakkında bilgi alır ve rezervasyonları tamamlar. Sonrasında belirlenen tarih ve saatlerde ekipler adrese gelmektedir. Çok kısa bir zaman içerisinde tüm eşyalar kamyonete yüklenmiş olacaktır. Sonrasında yeni adreslere götürülen eşyalar alana indirilir ve kullanıma hazır bir hale getirilebilir.